רשלנות רפואית בעכו | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית בעכו ?

נפגעתם מרשלנות רפואית בעכו ? למרבית הצער בישראל מוגשות מדי שנה תביעות רשלנות רפואית רבות כנגד שירותי הרפואה בעכו. ##למי פונים ?## במקרה שמתעורר חשד שנגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית לאחר קבלת טיפול רפואי בעכו, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים בהקדם האפשרי ולפנות לקבלת ייעוץ אצל עורך דין מומחה בתחום. פיצויים עקב רשלנות רפואית בעכו יכולים להגיע למיליוני שקלים !

בכל מקרה שבו קיים חשש שנגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית מצד נותני שירות רפואי בעכו, ייתכן שאתם זכאים לקבל פיצויים בשויי מיליוני שקלים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בהקדם האפשרי על מנת לבדוק האם האם הנזק אכן מצדיק פיצוי כספי. בשלב הראשון עורך הדין יבחן את סיכויי התביעה כנגד הצוות הרפואי שביצע את הבדיקות והטיפולים והמוסד הרפואי שבו נעשו.

 

איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ?

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומאמינים כי ##הפלטפורמה המשפטית המתקדמת## שבנינו עבורכם באתר היא זו שתעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין רשלנות רפואית עכו במסגרת הסקירה המשפטית באתר תוכלו לקבל הצצה לעולם תביעות הרשלנות הרפואית המתנהל בבתי המשפט בישראל ולהתרשם בעצמכם כיצד מתנהל ההליך מתחילתו ועד סופו בכל סוגי הרשלנות וכך תוכלו לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

רשלנות רפואית בעכו - סקירה משפטית:

##(1) תביעת רשלנות רפואית עקב טיפול במרפאה בעכו## בת.א 29556-10-16‏ ‏ בית המשפט דחה תביעה של עזבון אדם שהתאבד בטענה לרשלנות רפואית במתן טיפול רשלני שגרם לכך. בהשנים שקדמו למותו, טופל המנוח בית היתר במרכז לבריאות הנפש בעכו. בית המשפט פסק כי עורכי הדין לא הוכיחו התרשלות במסגרת הטיפול שניתן למנוח, ואף לא הוכח כי נזקם של התובעים נגרם בעקבות התנהלות רשלנית כלשהי מצד המרפאה. ##(2) תביעת רשלנות רפואית בעכו בניתוח עיקור## בת.א 4503-06‏ ‏התובעים טענו כי בנם הצעיר נולד בגלל הריון לא רצוי שנבע מרשלנות רפואית מצד הנתבעים כאשר האם הרתה למרות שעברה ניתוח עיקור. בתצהיר שהוגש על ידי האם באמצעות עורך דין, היא טענה כי התברר לה שהיא בהריון ובמהלך אותו חודש, היות שהיא ובעלה לא רצו בהריון, הופיעו בפני הועדה להפסקת הריון בעכו ואושר לה להפסיקו. עוד נפסק כי יש לקבל את עמדת המומחה מטעם בית המשפט, כי ניתוח העיקור בוצע ברמה מקצועית מקובלת וללא רשלנות וכי המקרה דנן מהווה אחד המקרים הסטטיסטיים בהם נוצרת רקאנליזציה של החצוצרה ללא מעשה רשלני בניתוח. עם זאת בית המשפט ציין כי יש במחדל זה התרשלות שהרי, פרקטיקה רפואית מקובלת מחייבת כי רופא וצוות רפואי יסבירו למטופל את הפרטים הרלוונטיים להליך הניתוחי, לרבות השלכות אפשריות. ##(3) תביעת רשלנות רפואית נגד מרפאה אורולוגית בעכו## בת.א 1878/06 התובע הגיש תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לו לטענתו כתוצאה ממחדלים רשלניים. התביעה הוגשה בית היתר כנגד מרפאה מקצועית בעכו האחראית לכל הפעולות של קופות החולים הפועלים מטעמה ועל כן הינה אחראית באחריות ישירה ו/או שילוחית כלפי התובע. הנתבע היה רופא במקצועו, כאורולוג במרפאה מקצועית בעכו בנושא אורולוגיה ובכל הזמנים הרלוונטיים לתביעה טיפל בתובע הן במסגרת המרפאה כיועץ אורולוגי. ##(4) רשלנות רפואית בעכו באבחון גידול## בת.א 49798-08-15‏ ‏ הוגשה תביעה נגד מדינת ישראל וקופת חולים כללית בבקשה לפיצוי כספי על רשלנות באבחון הגידול. באם היתה במעקב ההיריון במרפאה לנשים בסיכון גבוה בעכו, השייכת לקופת החולים. ##(5) רשלנות רפואית בעכו בטענת אבחון שגוי## בת.א 16991/03 התובע טען באמצעות עורך דין, כי עובדי בית חולים ורופאיו, התרשלנו בטיפול בו, וכי בשל כך נגרמה לו נכות של 20%. תובע טען כי הוא פנה למרפאה תוך זמן קצר מהופעת הכאבים, כי נעשתה אבחנה שגויה של מצבו וכי, עקב רשלנות באבחנה ובטיפול, הוא לא נותח בזריזות. לטענת עורכי דין מטעם הנתבעים, לא היתה כל רשלנות באבחון. התובע טען כי הכאב הלך והתגבר, ולכן הוא פנה, לאחר כשעה וחצי, למרפאה בעכו.רפואהתביעות רשלנות רפואיתרשלנות