תאונות דרכים בקדימה צורן | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים לאחר תאונת דרכים עם נפגעים קדימה צורן ?

נפגעתם בתאונת דרכים קדימה צורן ? מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים בהקדם האפשרי. חשוב לבחור עורך דין תאונות דרכים מנוסה שיסייע לכם לעבור את תהליך ההחלמה ולוודא שקיבלתם את הפיצוי המרבי לו אתם זכאים. ##מי יכול לדווח על תאונה ?## כל נהג או נוסע שהיה מעורב בתאונת דרכים קדימה צורן.

 

איך לבחור עורך דין מומלץ לתאונות דרכים ?

אנו מאמינים כי לקוח שמגיע לפגישה עם עורך דין, לאחר שעשה "שיעורי בית" ולמד את הנושא לעומק, יגדיל, לא רק את הסיכוי לבחור בעורך דין הנכון עבורו, אלא אף את סיכויי ההצלחה בתיק. אי לכך, העמדנו לרשותכם ##פלטפורמה משפטית ייחודית## בנושא תאונות דרכים קדימה צורן, המורכבת מספרות מקצועית, מקבץ פסקי דין והחלטות שניתן לאתר בקלות באמצעות מערכת חיפוש פנימית מהמתקדמות בעולם, שתיתן לכם מענה מלא, מקיף ומקצועי תחת קורת גג אחת. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין תאונות דרכים נצרת עילית (נוף הגליל) מומלץ לקרוא בעיון על שלל בסוגיות בתחום תאונות דרכים קדימה צורן הרלוונטיות עבורכם במדריך משפטי זה, ואף אל פי שהמידע אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, אין ספק כי תפיקו ממנו תועלת רבה.

 

תאונות דרכים קדימה צורן - סקירה משפטית:

##(1) התאמת דיור לנפגעת בתאונת דרכים בקדימה## בת.א 826/90‏ ‎התובעת, אשה צעירה, נשואה לתובע ואם לילדים, נפגעה קשה בתאונת דרכים, שאירעה שעה שנסעה ברכבו של הנתבע כתוצאה מהתאונה נפגעה התובעת בגבה והיא סובלת משיתוק מלא של הגפיים התחתונות. התובעת ובעלה גרו בקדימה. בדצמבר מכרו בני הזוג את דירתם לצורך פרעון חובות. התובעים עברו לגור בדירה שהועמדה רשותם על ידי המועצה המקומית. המועצה לא גבתה מהתובעים דמי שכירות, אולם אין בסיס לטיעונו של בא כוח התובעים, כי התובעת היתה נהנית ממגורים חינם לכל ימי חייה. במסגרת המשפט מזכיר המועצה העיד, שהמועצה לא השלימה עם מגוריהם של התובעים חינם. לדבריה של התובעת, בעלה אינו חפץ בשובה הביתה. הסיבה, לדבריה, נעוצה במצבה לאחר התאונה. המגורים ללא תשלום באו, לדברי התובעת, בעקבות הצהרה כוזבת שלה שאינה עובדת. התובעת טענה כי היא זכאית לפיצוי על יסוד מלוא שוויה של רכישת דירה המותאמת לצרכיה. בית המשפט פסק כי התובעת זקוקה לדירה המותאמת לצרכיה, הן מבחינת התנועה החופשית על כסא גלגלים, והן מבחינת הסידורים שיאפשרו לה אותה מידה של עצמאות, שנלקחה בחשבון, בקביעת מידת העזרה שלה היא זקוקה. ##(2) תביעה להכרה בתאונת כתאונת דרכים בצורן## בת.א 1156/98‏ ‏הוגשה תביעה בגין נזקי גוף מהם סובל התובע כתוצאה מתאונת עבודה שנגרמה לו עת עסק התובע בגירוז טרקטור עליו עבד. עורכי הדין מטעם הצדדים היו חלוקים ביניהם באם התאונה הינה תאונת דרכים כהגדרתה בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. לטענת התובע, הוא עבד אצל הנתבעת כטרקטוריסט באתר בניה ביישוב צורן. לטענתו, הורתה לו הנתבעת לבצע הגירוז בעצמו ולא במוסך קדימה, כבעבר, על מנת לחסוך כסף ולצורך כך אף סיפקה לו הנתבעת פחי גריז שהיו באתר וכן קומפרסור אויר שבאמצעות המדחס שבו מובילים גריז באמצעות צינור שבו הגריז מוזרם כך שבסוף הצינור מצוי "אקדח" שבו התובע אוחז לשם גירוז הטרקטור. ##(3) תאונת אופנוע בצורן## בת.א 13269-11-09 התובע הגיש תביעה את תביעתו לפיצוי בגין נזקים שנגרמו לו לטענתו בתאונת דרכים, עת רכב על אופנוע בסמוך לביתו בצורן החליק ונפל עם האופנוע. ממקום התאונה חזר התובע לביתו בכוחות עצמו ומשם הוסע על ידי אשתו לבית החולים מאיר. עורך דין התובע טען כי אין מקום לטענות עורך דין הנתבעת על כך שלא הובאו עדים נוספים שכן מדובר במקרה בו לא היו עדי ראיה ולהבאת עדויות שמיעה אין כל משקל. בתצהיר עדותו של התובע נכתב: "עד לתאונה אני תחזקתי את הבית בו אני גר בצורן ומאז התאונה אני מתקשה בחלק מן העובדות בגלל המגבלות ביד הדומיננטית – יד ימין" תאונת דרכים