תאונות דרכים בקרית עקרון | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים לאחר תאונת דרכים עם נפגעים בקרית עקרון ?

נפגעתם בתאונת דרכים בקרית עקרון ? מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים בהקדם האפשרי. חשוב לבחור עורך דין תאונות דרכים מנוסה שיסייע לכם לעבור את תהליך ההחלמה ולוודא שקיבלתם את הפיצוי המרבי לו אתם זכאים. ##מי יכול לדווח על תאונה ?## כל נהג או נוסע שהיה מעורב בתאונת דרכים בקרית עקרון.

 

איך לבחור עורך דין מומלץ לתאונות דרכים ?

אנו מאמינים כי לקוח שמגיע לפגישה עם עורך דין, לאחר שעשה "שיעורי בית" ולמד את הנושא לעומק, יגדיל, לא רק את הסיכוי לבחור בעורך דין הנכון עבורו, אלא אף את סיכויי ההצלחה בתיק. אי לכך, העמדנו לרשותכם ##פלטפורמה משפטית ייחודית## בנושא תאונות דרכים בקרית עקרון, המורכבת מספרות מקצועית, מקבץ פסקי דין והחלטות שניתן לאתר בקלות באמצעות מערכת חיפוש פנימית מהמתקדמות בעולם, שתיתן לכם מענה מלא, מקיף ומקצועי תחת קורת גג אחת. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין תאונות דרכים קרית עקרון מומלץ לקרוא בעיון על שלל בסוגיות בתחום תאונות דרכים בקרית עקרון הרלוונטיות עבורכם במדריך משפטי זה, ואף אל פי שהמידע אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, אין ספק כי תפיקו ממנו תועלת רבה.

 

תאונות דרכים בקרית עקרון - סקירה משפטית:

##(1) תאונת דרכים בדרך לקרית עקרון## בת.א 49118-03-13‏ ‏הוגשה תביעה לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים שהגיש התובע בשל נזק גוף שנגרם לו לטענתו בתאונת דרכים. התאונה קרתה כנטען בכביש 40 כקילומטר מבית החולים "קפלן" בקרבת קריית עקרון. גם בתצהיר שנחתם בפני עורך דין, טען שהתאונה קרתה בכביש 40, בעת שהיה בדרכו מתל-אביב לחמותו שגרה בקריית עקרון. התובע צירף לתצהירו תיעוד רפואי הכולל רישום מחדר מיון המתעד את הטענה שנפגע בתאונת דרכים, וכן את פרטי דיווחו למשטרה על האירוע. במקום לזנוח אותו ולמהר לקבל טיפול רפואי בבית החולים "קפלן" שבמרחק קילומטר אחד, הוא נסע נסיעה קצרה לקריית עקרון, הביא את רכבו למקום מבטחים ומשם הובא על ידי חמותו לבית החולים "אסף הרופא" שגם הוא קרוב מאד. ##(2) הוכחת תאונת דרכים בכיוון קרית עקרון## בת.א 420-09 התובע נפגע בתאונת דרכים עת שהוסע ברכב הנהוג על ידי הנתבעת כשברכב נוסעת נוספת. מכתב התביעה, ומהתצהיר שנחתם בפני עורך דין שנתן התובע לבית המשפט, עלה כי התאונה אינה תאונת עבודה שכן הרכב בו הוסעתי סטה ממסלול הנסיעה לכיוון קרית עקרון לצורך תשלום לרצף שעבד בביתו. נטען כי בתצהיר נכתב כי "הרכב סטה לכיוון קרית עקרון" ומה שנכון הוא שהכוונה הייתה להגיע לכיוון עקרון להביא כסף לרצף אך התאונה קרתה עוד לפני מדובר, ולכן מדובר בשינוי חזית אסור. ##(3) פגיעה של אדם שגר בקרית עקרון בתאונת דרכים## ת.א 4706/01‏ עסק בתביעת נזיקין שהגיש התובע נגד חברת ביטוח חברה לפיצוי בגין נזק גוף, שנגרם לו, לטענתו, בתאונת דרכים, אשר ארעה בכביש המוביל למלון "מנדרין" בת"א. התובע פונה ממקום התאונה על ידי מד"א למרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי, שם נבדק בעקבות תלונותיו על "כאבי ראש, צוואר, כתף ימין, בחילות, חולשה" ובוצע לו צילום רנטגן של עמוד השדרה הצווארי וכתף ימין, אשר לא הדגים נזק גרמי. התובע שב ופנה לחדר המיון בבית החולים "קפלן", הסמוך למקום מגוריו (קרית עקרון), בתלונה על "כאבים לאורך הגפה הימנית העליונה. ##(4) תאונת דרכים של נפגע שעבד בקרית עקרון## בת.א 5636/01 התובע נפגע בתאונת דרכים אשר היתה גם תאונת עבודה. התובע עבר לקרית עקרון ועבד בגינון בשרות המועצה המקומית. עובדת סוציאלית במחלקה לשרותים חברתיים של קרית עקרון, מקום מגוריו של התובע העידה כי התובע לא פנה לקבל עזרה בשיקום תעסוקתי, והוסיפה כי מעטים הפונים לצורך כך לשרותי הרווחה. עוד הוסיפה כי כל המשפחות שמוצאן באתיופיה מטופלות על ידי מחלקת הרווחה בקרית עקרון, וכי משפחת התובע אינה נמצאת בטפול אינטנסיבי. ##(5) תאונת קטנוע של סטודנט מקרית עקרון## בת.א 866-03-08 התובע נפגע בתאונת דרכים עת רכב על קטנוע שהיה מבוטח אצל הנתבעת. מזירת התאונה הובהל התובע באמבולנס לבית החולים. בדיקת אורתופד בחדר המיון העלתה, לאחר ביצוע צילומי רנטגן, ממצאים של שבר בעצם הזנב וחשד לפגיעה באגודל (ללא ציון באיזה צד). התובע שוחרר עם המלצה לחופשת מחלה וביקורת רופא אורתופד. עורך דין התובע טען כי לאחר התאונה לא יכול היה התובע להשתתף בקורסים המצריכים עבודות צורפות, ועל כן נאלץ להאריך את לימודיו בשנה נוספת. לגרסת התובע, בגין שנה זו הוא נדרש לשלם למכללת שנקר שכר לימוד נוסף, התובע נאלץ להוציא הוצאות כספיות בגין נסיעות מביתו שבקריית עקרון למכללה באזור המרכז.תאונת דרכים