תאונות דרכים באורנית | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים לאחר תאונת דרכים עם נפגעים באורנית ?

נפגעתם בתאונת דרכים באורנית ? מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים בהקדם האפשרי. חשוב לבחור עורך דין תאונות דרכים מנוסה שיסייע לכם לעבור את תהליך ההחלמה ולוודא שקיבלתם את הפיצוי המרבי לו אתם זכאים. ##מי יכול לדווח על תאונה ?## כל נהג או נוסע שהיה מעורב בתאונת דרכים באורנית.

 

איך לבחור עורך דין מומלץ לתאונות דרכים ?

אנו מאמינים כי לקוח שמגיע לפגישה עם עורך דין, לאחר שעשה "שיעורי בית" ולמד את הנושא לעומק, יגדיל, לא רק את הסיכוי לבחור בעורך דין הנכון עבורו, אלא אף את סיכויי ההצלחה בתיק. אי לכך, העמדנו לרשותכם ##פלטפורמה משפטית ייחודית## בנושא תאונות דרכים באורנית, המורכבת מספרות מקצועית, מקבץ פסקי דין והחלטות שניתן לאתר בקלות באמצעות מערכת חיפוש פנימית מהמתקדמות בעולם, שתיתן לכם מענה מלא, מקיף ומקצועי תחת קורת גג אחת. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין תאונות דרכים אורנית מומלץ לקרוא בעיון על שלל בסוגיות בתחום תאונות דרכים באורנית הרלוונטיות עבורכם במדריך משפטי זה, ואף אל פי שהמידע אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, אין ספק כי תפיקו ממנו תועלת רבה.

 

תאונות דרכים באורנית - סקירה משפטית:

##(1) תאונת דרכים ליד מחסום אורנית## בת.א 7226/96‏ ‏התובע, תושב דיר עמאר נפת רמאללה, נפגע בתאונת דרכים ליד מחסום אורנית. לטענתו הוא נפגע בעיקר באף ובפה. לא היתה מחלוקת בית עורכי הדין שחובת הנתבעים לפצות את התובע על הנזקים שנגרמו לו בתאונת הדרכים והמחלוקת היתה רק בשאלת גובה הפיצויים. לטענת התובע, מאז תאונת הדרכים הוא סובל מקוצר נשימה, הגורם לו למגבלה בעבודה. הנתבעים טענו כי אין מחלוקת לגבי חבותם לשלם על הנזקים בגין תאונת הדרכים אך יחד עם זאת טענו שמדובר על תאונת הדרכים גם בתאונת עבודה. ##(2) תאונת אופנוע בדרך לאורנית## בת.א 72310/04 התובע נפגע בתאונת דרכים, כשרכב על אופנוע. התאונה אירעה, בגלל שבאופנוע פגע רכב נהוג בידי הנתבע ומבוטח על ידי חברת הביטוח. בסוף אותה נסיעה, התובע תכנן להגיע לביתו ביישוב אורנית. ##(3) תאונת דרכים בכניסה לאורנית## ברת.ק 27416-07-17‏ ‏הצדדים היו מעורבים בתאונת דרכים במחסום אורנית, כאשר הנתבע נהג ברכב השייך לבת שלו כשהוא מאחורי רכבו של התובע. בית המשפט מצא את דברי התובע כאמינים, לפיהם לאחר הפגיעה ברכב התנצל הנתבע אך לא הסכים לחתום שהוא אחראי לתאונה והוסיף שהוא קצין משטרה לשעבר ואין לתובע מה לדאוג. ##(4) תאונת דרכים קשה בצומת אורנית## בו.ע 155-03‏ ‏המערער טען שנקלע לאירוע תאונת דרכים קשה בצומת אורנית, נחלץ לעזרת צוות מד"א, הרים אלונקה, הרגיש כאב גב עם הקרנה לרגל וטופל בחדר מיון בבית חולים. בבית המשפט נתעוררה מחלוקת בין עורכי דין מטעם הצדדים לגבי מועד התאונה, כאשר המערער טען כי טעה לגבי המועד הנכון ואילו המשיב התנגד לשינוי עובדתי. ##(5) תאונת דרכים באורנית - חלוקת אחריות## בתא.מ 53143-06-14‏ ‏הוגשה תביעה עיקרית ותביעה שכנגד שעניינן תאונת דרכים אשר אירעה ביישוב אורנית. לאחר שבית המשפט שמע את את העדויות ובחן את הראיות, ובשים לב לנסיבות התאונה בית המשפט הגיע מסקנה כי יש לחלק את האחריות בין הנהגים המעורבים. ##(6) תאונת דרכים של פלסטיני במחסום אורנית## בת.א 59758/98‏ ‏ התובע, תושב ברשות הפלסטינית, נפגע בתאונת דרכים במחסום אורנית. התובע טוען באמצעות עורך דין, כי לפני התאונה עבד בעיריית שכם כמסדר תנועה. עוד נטען כי עד התאונה, הוא עבד גם בישראל בבניין למרות שלא היה לו רישיון כניסה לישראל. ##(7) תאונת דרכים ליד אורנית - היתר כניסה לישראל לבדיקה רפואית## בת.א 17313-09-18 התובע הגיש תביעה בגין נזקי גוף, אשר על פי הנטען ע"י עורך דין, נגרמו לו עקב תאונת דרכים בה היה מעורב בכביש סמוך לאורנית. לבדיקת התובע מונה מומחה רפואי מטעם בית המשפט. בית המשפט ציין כי מפקדת תיאום וקישור איו"ש ישקלו, בכפוף לשיקולים הביטחוניים הרלוונטיים, מתן היתר כניסה לישראל לתובע לצורך ביצוע בדיקה על ידי מומחה רפואי. ##(8) תאונת דרכים בדרך ליישוב אורנית## בת.א 61187-12-13 התובע נהג ברכב לכיוון ביתו ביישוב אורנית ועבר תאונת דרכים. הוגשה תביעת נזיקין עפ"י חוק הפלת"ד, במסגרתה נטען על ידי עורך דין התובע, כי הוא היה הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים. מומחה מטעם בית המשפט בתחום הפסיכיאטריה קבע שכתוצאה מהתאונה התובע נותר עם נכות נפשית. הצדדים הגישו תחשיבי נזק ובית המשפט הכין הצעה אשר התקבלה ע"י התביעה אך נדחתה ע"י ההגנה. תאונת דרכים