רשלנות רפואית בקרית מלאכי | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית בקרית מלאכי ?

נפגעתם מרשלנות רפואית בקרית מלאכי ? למרבית הצער בישראל מוגשות מדי שנה תביעות רשלנות רפואית רבות כנגד שירותי הרפואה בקרית מלאכי. ##למי פונים ?## במקרה שמתעורר חשד שנגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית לאחר קבלת טיפול רפואי בקרית מלאכי, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים בהקדם האפשרי ולפנות לקבלת ייעוץ אצל עורך דין מומחה בתחום. פיצויים עקב רשלנות רפואית בקרית מלאכי יכולים להגיע למיליוני שקלים !

בכל מקרה שבו קיים חשש שנגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית מצד נותני שירות רפואי בקרית מלאכי, ייתכן שאתם זכאים לקבל פיצויים בשויי מיליוני שקלים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בהקדם האפשרי על מנת לבדוק האם האם הנזק אכן מצדיק פיצוי כספי. בשלב הראשון עורך הדין יבחן את סיכויי התביעה כנגד הצוות הרפואי שביצע את הבדיקות והטיפולים והמוסד הרפואי שבו נעשו.

 

איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ?

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומאמינים כי ##הפלטפורמה המשפטית המתקדמת## שבנינו עבורכם באתר היא זו שתעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין רשלנות רפואית קרית מלאכי במסגרת הסקירה המשפטית באתר תוכלו לקבל הצצה לעולם תביעות הרשלנות הרפואית המתנהל בבתי המשפט בישראל ולהתרשם בעצמכם כיצד מתנהל ההליך מתחילתו ועד סופו בכל סוגי הרשלנות וכך תוכלו לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

רשלנות רפואית בקרית מלאכי - סקירה משפטית:

##(1) רשלנות רפואית בטיפול לאחר נפילה בקרית מלאכי## בת.א 4288/05 התובעת התובעת גרה בקריית מלאכי, הלכה ברחוב בקרית מלאכי, תוך כדי הליכתה נפלה ונחבלה ביד ימין. התובעת פנתה למרכז רפואי מלאכי בקרית מלאכי ומשם הופנתה לבית החולים שם אובחן כי נגרם לה שבר בכף היד. בצילום רנטגן שנערך בקופת חולים הודגמו שינוי בעמדה והחמרה, התובעת התייצבה לביקורת במרפאה בקרית מלאכי ונטען כי לו היתה ממהרת לשוב עם צילום הביקורת הקריטי לאורטופד, היתה במצב זה מופנית חזרה לבית החולים וסביר להניח כי היה מבוצע ניתוח שחזור נוסף. היא פנתה לעורך דין והגישה כתב תביעה אשר במסגרתו התלוננה על הטיפול הרשלני שקיבלה בבית החולים ובמרפאת קופת חולים אשר בסופו נגרם לתובעת קיצור ניכר של עצם הרדיוס בכף ידה. התובעת טענה שלאחר שנפלה ונפלה במדרגות על היד, היא פנתה לחדר המיון בבית החולים בכדי לקבל טיפול חירום ראשוני. בבדיקה גופנית ראשונית שערך לה הרופא,הוא איבחן דפורמציה באזור שורש כף היד והגבלה בתנועה באותה יד עקב כאבים ולא אובחן חוסר נוירווסקולרי. לא היתה מחלוקת כי התובעת נשלחה לביצוע רנטגן של שורש כף היד אשר הדגים שבר מרוסק של הרדיוס. לאחר שהרופא עיין בתצלום, נתן לתובעת הסבר בדבר מורכבות השבר ולאור הממצא שהודגם, בחר לטפל בשבר כמקובל באמצעות שחזור של הרדיוס וקיבוע היד מתחת למרפק. טענתו המרכזית של עורך הדין של התובעת היתה כי ההוריה בדבר המשך ביצוע מעקב אצל רופא אורטופד לא הובנה כראוי באופן המחייב את התובעת לפנות בתוך פרק זמן של 10 ימים לרופא אורטופד. בית המשפט פסק כי יש לקבוע שלתובעת נכות בשיעור של 10%, אשר רק חלק ממנו קשור להתרשלות הנתבעת וחלק אחר היה נותר ממילא בהתחשב בטיבו של השבר שנגרם לה בתאונת הנפילה ברחוב. ##(2) העסקת עזרת צד ג' בעקבות רשלנות רפואית בקרית מלאכי## בת.א 371/95 התובעת טענה באמצעות עורכי דין, לרשלנות רפואית כי הפגיעה ברחם שלה במהלך הפסקת ההריון והעובדה כי האבחנה, אשר בעקבותיה נעשה בה הניתוח השני, ניתנה באיחור ובגלל זה נגרמו לה הסיבוכים בעטיים נכרת חלק מן המעי הדק. בית המשפט דן בשאלה האם הנזק שנגרם לתובעת הינו תוצאה של רשלנות רפואית של הנתבעים כולם או חלק מהם. התובעת סיפרה כי לאחר שעברה להתגורר בקרית מלאכי, עזרה לה בחורה וכשהמצב הכלכלי לא אפשר זאת, הייתה עוזרת לה אחותה. התובעת העידה כי לאחר שהיא וובעלה עברו לקרית מלאכי, היא העסיקה בחורה וכשמצבם הכלכלי לא איפשר העסקת עזרה מ"בחוץ", הייתה עוזרת לתובעת אחותה.רפואהתביעות רשלנות רפואיתרשלנות