תאונות דרכים באבן יהודה | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים לאחר תאונת דרכים עם נפגעים באבן יהודה ?

נפגעתם בתאונת דרכים באבן יהודה ? מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתאונות דרכים בהקדם האפשרי. חשוב לבחור עורך דין תאונות דרכים מנוסה שיסייע לכם לעבור את תהליך ההחלמה ולוודא שקיבלתם את הפיצוי המרבי לו אתם זכאים. ##מי יכול לדווח על תאונה ?## כל נהג או נוסע שהיה מעורב בתאונת דרכים באבן יהודה.

 

איך לבחור עורך דין מומלץ לתאונות דרכים ?

אנו מאמינים כי לקוח שמגיע לפגישה עם עורך דין, לאחר שעשה "שיעורי בית" ולמד את הנושא לעומק, יגדיל, לא רק את הסיכוי לבחור בעורך דין הנכון עבורו, אלא אף את סיכויי ההצלחה בתיק. אי לכך, העמדנו לרשותכם ##פלטפורמה משפטית ייחודית## בנושא תאונות דרכים באבן יהודה, המורכבת מספרות מקצועית, מקבץ פסקי דין והחלטות שניתן לאתר בקלות באמצעות מערכת חיפוש פנימית מהמתקדמות בעולם, שתיתן לכם מענה מלא, מקיף ומקצועי תחת קורת גג אחת. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין תאונות דרכים אבן יהודה מומלץ לקרוא בעיון על שלל בסוגיות בתחום תאונות דרכים באבן יהודה הרלוונטיות עבורכם במדריך משפטי זה, ואף אל פי שהמידע אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, אין ספק כי תפיקו ממנו תועלת רבה.

 

תאונות דרכים באבן יהודה - סקירה משפטית:

##(1) תאונת דרכים בנסיעה מאבן יהודה## בת.א 4074/01‏ ‏המחלוקת בין הצדדים היתה בשאלה האם התאונה היא "תאונת דרכים" לפי ההגדרה בחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים. התובע טען שביום התאונה הוא הוביל זבל אורגני מאבן יהודה לקיבוץ אור הנר ומיד בתום הנסיעה, בזמן שירד ממדרגות המושב הקדמי של המשאית, הוא נפל. התובע טען כי ירידתו מהמשאית נכנסת להגדרת שימוש ברכב מנועי שבחוק. ##(2) תאונת דרכים של סטודנט מאבן יהודה## בת.א 69746/07 סטודנט נפגע ב"תאונת דרכים" והגיש תביעה באמצעות עורך דין. התובע היה סטודנט שנה שלישית באוניברסיטת בן גוריון, במהלך לימודיו המתגורר התובע בדירה שכורה ביחד עם שני שותפים נוספים ובשאר ימות השנה, כמו גם בחלק מסופי השבוע, התגורר התובע בבית הוריו באבן יהודה. ##(3) תאונת דרכים קטלנית באבן יהודה## בת.א 35429/07 ארעה תאונת דרכים קטלנית באבן יהודה, בדרך רבין מכיוון מזרח למערב, בה נהרג המנוח עת רכב על אופנוע והתנגש חזיתית ברכב בו נהג הנתבע בעקבות ההתנגשות הועף המנוח מן האופנוע ונהרג במקום. ##(4) תאונת דרכים של תושב אבן יהודה## בת.א 1256/01‏ ‏התובע נפגע בתאונת דרכים, מאז התאונה, נותר לטענתו משותק בשני גפיו התחתונות ורתוק לכיסא גלגלים. התובע, התגורר באבן יהודה, אושפז בבית החולים לניאדו ובבית לוינשטיין משך כששה חודשים. ##(5) תאונת דרכים של נפגעת שעבדה באבן יהודה## בת.א 158163/02 הוגשה תביעה באמצעות עורך דין, בגין נזקי גוף שנגרמו לתובעת לטענתה בתאונת דרכים. במסגרת כתב התביעה טענה התובעת כי עד חודש יולי 1999, מועד בו עברה דירה, היא עבדה באבן יהודה.תאונת דרכים