רשלנות רפואית בדימונה | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית בדימונה ?

נפגעתם מרשלנות רפואית בדימונה ? למרבית הצער בישראל מוגשות מדי שנה תביעות רשלנות רפואית רבות כנגד שירותי הרפואה בדימונה. ##למי פונים ?## במקרה שמתעורר חשד שנגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית לאחר קבלת טיפול רפואי בדימונה, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים בהקדם האפשרי ולפנות לקבלת ייעוץ אצל עורך דין מומחה לרשלנות רפואית. פיצויים עקב רשלנות רפואית בדימונה יכולים להגיע למיליוני שקלים !

בכל מקרה שבו קיים חשש שנגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית מצד נותני שירות רפואי בדימונה, ייתכן שאתם זכאים לקבל פיצויים בשויי מיליוני שקלים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בהקדם האפשרי על מנת לבדוק האם האם הנזק אכן מצדיק פיצוי כספי. בשלב הראשון עורך הדין יבחן את סיכויי התביעה כנגד הצוות הרפואי שביצע את הבדיקות והטיפולים והמוסד הרפואי שבו נעשו.

 

איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ?

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומאמינים כי ##הפלטפורמה המשפטית המתקדמת## שבנינו עבורכם באתר היא זו שתעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין רשלנות רפואית דימונה במסגרת הסקירה המשפטית באתר תוכלו לקבל הצצה לעולם תביעות הרשלנות הרפואית המתנהל בבתי המשפט בישראל ולהתרשם בעצמכם כיצד מתנהל ההליך מתחילתו ועד סופו בכל סוגי הרשלנות וכך תוכלו לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

רשלנות רפואית בדימונה - סקירה משפטית:

##(1) טענת רשלנות רפואית נגד טיפת חלב בדימונה## בת.א 1211-00 הוגשה תביעה לפיצויים בשל נזקי גוף שנגרמו לתובע כתוצאה מרשלנות רפואית בגין אי אבחון מומים בגופו של התובע בהיותו ברחם אימו. התביעה הוגשה על ידי התובע והוריו, באמצעות עורך דין, כנגד משרד הבריאות, הגוף הממונה על תחנת טיפת חלב בדימונה שם טופלה האם. ##(2) המשך טיפול שיניים בדימונה לאחר רשלנות רפואית## בת.א 1090-06 הוגשה תביעה כספית בגין נזקי גוף אשר נגרמו לתובע לטענתו, בגין רשלנות רפואית בהתבטאה בטיפול רשלני ובלתי מקצועי שקיבל בפיו. עורכי דין התובע טענו כי כל הטיפולים שעבר כשלו, הכתרים נפלו ושיניים נעקרו במרפאה בדימונה. המומחה הרפואי הבהיר כי לאחר כישלון הטיפולים התייאש המטופל מהמשך טיפול במרפאת השיניים והמשיך בטיפול רק לאחר מספר שנים במרפאה בדימונה. ##(3) תביעת רשלנות רפואית בבית המשפט לתביעות קטנות בדימונה## בת.ק 4687-09-12‏ ‏הוגשה תביעה בבית משפט לתביעות קטנות בדימונה שעילתה רשלנות רפואית במסגרת טיפול אסתטי של ניתוח צוואר וחזה. דובר היה בתובענה שעניינה נזק גוף שנגרם, לכאורה, בגין רשלנות בטיפול רפואי. ##(4) מעבר עסק מדימונה של נפגע רשלנות רפואית## בת.א 10467-04 התובע הגיש תביעה לתשלום פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לו לטענתו, בגלל טיפול רפואי רשלני אותו קיבל וגרם לו לנזקים קשים, לרבות פגיעה במצבו הנפשי. התובע טען באמצעות עורך דין כי, העובדה כי לא נבדק ולא נשלח מיד לחדר מיון בעקבות תלונותיו, מהווה רשלנות רפואית אשר בעטיה נפגמה יעילותו של הטיפול והגדילה את הנזק לשריר הלב בעקבות אותו התקף לב. במסגרת חישוב הפיצויים נטען כי העסק שלו קרס בשל מעברו מדימונה לעיר אחרת. ##(5) תביעת רשלנות רפואית בטיפול שיניים הבית משפט לתביעות קטנות בדימונה## בת.ק 30687-04-12‏ ‏נפתחה תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות בדימונה שעניינה בנזקי גוף בשל רשלנות רפואית, לכאורה, במסגרת טיפולי שיניים. ##(6) טענת רשלנות רפואית של רופא קופת חולים כלפי עובדת בדימונה## בב.ל 296/99 התובעת עובדת כפקידת בנק בדימונה טענה בסיכומים שהוגשו על ידי עורך דינה, כי עקב רשלנות רופא קופת החולים אשר טיפל בה ביום האירוע החריג, לא ביצעו לה את הבדיקות המקיפות הנדרשות. לטענתה, גם התיעוד הרפואי של אותו יום נעלם, על כן לא ניתן לדעת האם אכן אירע לה אירוע לב בסמוך לאחר האירוע החריג. ##(7) שאלת קיומה של רשלנות רפואית כלפי עובד בעיריית דימונה## בעב.ל 22072-11-14‏ ‏המערער עבד במועדים הרלוונטיים לתביעה בעיריית דימונה. במסגרת התביעה המומחית הרפואית לא דנה בהשלכות של הטיפול הרפואי הרשלני שניתן לו ואף לא דנה באפשרות שהליקוי ממנו הוא סובל יכול היה להיגרם כסיבוך של פגיעה כימית בעין. המערער ציין באמצעות עורך דין, כי אם הייתה המומחית מכירה בקשר הסיבתי בין האירוע ובין הליקוי, הייתה קמה לו עילת תביעה של רשלנות רפואית כנגד הרופאים שטיפלו בו. ##(8) תביעת רשלנות רפואית בבית משפט השלום בדימונה## בת.א 62582-02-18‏ ‏הוגשה תביעת נזיקין מטעם התובעת בגין רשלנות רפואית. עורך דין התובעת טען כי תורמת הכליה, תרמה את הכליה שלה למנוח שהיה סובל מפרוגנוזה שהיה חסר תוחלת.רפואהתביעות רשלנות רפואיתרשלנות