רשלנות רפואית בנתיבות | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית בנתיבות ?

נפגעתם מרשלנות רפואית בנתיבות ? למרבית הצער בישראל מוגשות מדי שנה תביעות רשלנות רפואית רבות כנגד שירותי הרפואה בנתיבות. ##למי פונים ?## במקרה שמתעורר חשד שנגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית לאחר קבלת טיפול רפואי בנתיבות, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים בהקדם האפשרי ולפנות לקבלת ייעוץ אצל עורך דין מומחה לרשלנות רפואית. פיצויים עקב רשלנות רפואית בנתיבות יכולים להגיע למיליוני שקלים !

בכל מקרה שבו קיים חשש שנגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית מצד נותני שירות רפואי בנתיבות, ייתכן שאתם זכאים לקבל פיצויים בשויי מיליוני שקלים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בהקדם האפשרי על מנת לבדוק האם האם הנזק אכן מצדיק פיצוי כספי. בשלב הראשון עורך הדין יבחן את סיכויי התביעה כנגד הצוות הרפואי שביצע את הבדיקות והטיפולים והמוסד הרפואי שבו נעשו.

 

איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ?

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומאמינים כי ##הפלטפורמה המשפטית המתקדמת## שבנינו עבורכם באתר היא זו שתעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין רשלנות רפואית נתיבות במסגרת הסקירה המשפטית באתר תוכלו לקבל הצצה לעולם תביעות הרשלנות הרפואית המתנהל בבתי המשפט בישראל ולהתרשם בעצמכם כיצד מתנהל ההליך מתחילתו ועד סופו בכל סוגי הרשלנות וכך תוכלו לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

רשלנות רפואית בנתיבות - סקירה משפטית:

##(1) תביעת רשלנות רפואית של אדם שעבד בנתיבות## בת.א 1557-12-10‏ ‏בית המשפט קבע כי רופא התרשל כלפי התובע שעבד גם כספר בנתיבות, בכך שהשמיט ממכתב השחרור את מידע לגבי החדרת תילי קירשנר לכף היד. עוד צוין כי היתה רשלנות רפואית כלפי התובע, בכך שלא נעשה מעקב אחר תילי הקירשנר ולא הייתה הוראה על בדיקת דימות לבדיקת מצבם וקביעת הזמן המתאים להוצאתם. ##(2) רשלנות רפואית בנתיבות כחריג לפוליסת ביטוח תלמידים## בת.א 1503/05 בתוך החריגים לפוליסת ביטוח תלמידים נמנה גם מקרה של רשלנות רפואית. המבוטח לפי הפוליסה היה "נתיבות" ונטען כי זהות המוטבים נקבעת על פי רשימה שמכין המבוטח, ובמקרה זה מדובר ברשימה של תלמידים הלומדים במוסדות החינוך בעיר נתיבות. ##(3) תביעת רשלנות רפואית של חייל מנתיבות## בע.נ. 26/96 תביעת החייל נגד קצין-התגמולים התבססה על "רשלנות רפואית", המתבטאת בכך, שהחבלה שהוא נחבל, לא אובחנה בזמן והוא נאלץ לסבול כאבים במשך שנים רבות ללא אפשרות לשיקום. נטען על ידי עורכי הדין כי מחדל רשלני בעריכת הרישומים הרפואיים עשוי לבסס את הסברה כי אילו הכול היה מתנהל באופן תקין ואמצעי הזהירות היו ננקטים, היה האירוע מתועד. לפיכך בית המשפט קבע כי הנטל להוכיח כי לא הייתה כל התרשלות במעשיהם מועבר אל המשיבים. ##(4) פיצויים על נסיעות לנתיבות במסגרת תביעת רשלנות רפואית## בת.א 8730/06 התובעת מנהלת חשבונות במקצועה טענה כי הייתה נכה כתוצאה מרשלנות רפואית. נטען כי אירע לתובעת דום לב נשימתי ומאז מצויה היא בתרדמת, מרותקת למיטה ומונשמת באופן מלאכותי ואיננה יכולה להלך, כל זאת כתוצאה מטיפול רשלני. המסגרת המשפט נטען להוצאות בגין נסיעות לכל רחבי הארץ ועד לנתיבות. ##(5) טענת תושבת נתיבות לרשלנות רפואית לאחר תאונה## בת.א 84794/96‏ ‏התובעים טענו באמצעות עורכי דין, כי הנתבעים פעלו ברשלנות רפואית ובפזיזות תוך הפרת חובה חקוקה. בכתב התביעה נאמר כי התובעת, אלמנת המנוח הינה תושבת נתיבות. עורכי דין מטעם הנתבעים טענו כי הם פעלו לפי סטנדרטים של התנהגות רפואית מקצועית ומיומנת ולא התרשלו ואין הם חייבים לתובעים דבר בקשר עם האירועים המוכחשים כשלעצמם. בית המשפט ציין כי לנפגע בתאונת דרכים עומדת בעיקרון עילה מכוח חוק הפיצויים גם בגין החמרת נזק שאירעה עקב טיפול רפואי רשלני. רפואהתביעות רשלנות רפואיתרשלנות