רשלנות רפואית במצפה רמון | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית במצפה רמון ?

נפגעתם מרשלנות רפואית במצפה רמון ? למרבית הצער בישראל מוגשות מדי שנה תביעות רשלנות רפואית רבות כנגד שירותי הרפואה במצפה רמון. ##למי פונים ?## במקרה שמתעורר חשד שנגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית לאחר קבלת טיפול רפואי במצפה רמון, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים בהקדם האפשרי ולפנות לקבלת ייעוץ אצל עורך דין מומחה בתחום. פיצויים עקב רשלנות רפואית במצפה רמון יכולים להגיע למיליוני שקלים !

בכל מקרה שבו קיים חשש שנגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית מצד נותני שירות רפואי במצפה רמון, ייתכן שאתם זכאים לקבל פיצויים בשויי מיליוני שקלים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בהקדם האפשרי על מנת לבדוק האם האם הנזק אכן מצדיק פיצוי כספי. בשלב הראשון עורך הדין יבחן את סיכויי התביעה כנגד הצוות הרפואי שביצע את הבדיקות והטיפולים והמוסד הרפואי שבו נעשו.

 

איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ?

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומאמינים כי ##הפלטפורמה המשפטית המתקדמת## שבנינו עבורכם באתר היא זו שתעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין רשלנות רפואית צפה רמון לתביעות נגד בית חולים סורוקה הקרוב למצפה רמון - 🔍 לחצו כאן במסגרת הסקירה המשפטית באתר תוכלו לקבל הצצה לעולם תביעות הרשלנות הרפואית המתנהל בבתי המשפט בישראל ולהתרשם בעצמכם כיצד מתנהל ההליך מתחילתו ועד סופו בכל סוגי הרשלנות וכך תוכלו לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

רשלנות רפואית במצפה רמון - סקירה משפטית:

##רשלנות רפואית במצפה רמון## בת"א 560/74 המנוח היה תושב מצפה רמון, נפטר מהתקף לב ונטען לרשלנות רפואית מצד הרופאה שטיפלה בו בכך שלא הורתה על השכבתו המידית ועל העברתו לבית חולים. בית-המשפט המחוזי חייב את הרופאה ואת קופת החולים בתשלום פיצויים לאחר שקבע כי מדובר ברשלנות רפואית שגרמה למותו של המנוח. המנוח ביקר במרפאה של קופת החולים והתלונן בפני הרופאה כי יום לפני כן, הרגיש לחץ במרכז החזה וקשיי נשימה. בשלב מאוחר יותר חש ברע ועל-כן פנה למרפאה של קופת חולים במצפה רמון והאחות הזעיקה מביתה את הרופאה שהיתה הרופאה היחידה שעבדה המצפה רמון מטעם קופת החולים. במסגרת התביעה נטען כי הרופאה התרשלה בתפקידה וגרמה בכך למות המנוח. לפי התובענה היה על הרופאה לאבחן עוד בעת ביקורו של המנוח במרפאה כי הוא סבל מהתקף לב, להשכיבו ללא תזוזה ולהחישו לאישפוז. טענת התובעים היתה, כאמור, כי הרופאה התרשלה בתפקידה וגרמה בכך למות המנוח. אשר לקופת החולים טענו התובעים כי זו נושאת באחריות שלוחית לרשלנותה של הרופאה וגם חבה במישרין ברשלנות, מאחר והציבה את המערערת הראשונה כרופאה יחידה במקום, למרות שהיא עדיין בלתי-מנוסה במקצועה. אשר לקופת החולים סבר בית המשפט כי היא חבה לא רק באחריות שלוחית אלא גם באחריות ישירה, לאחר סיום לימודיה נותקה הרופאה מעיסוקיה המקצועיים ועם חזרתה לישראל בשנת 1971 נשלחה מיד למצפה רמון מקום שבו עבדה ללא הדרכתו של רופא ותיק ומנוסה ממנה. נפסק כי כאשר קופת החולים שלחה את הרופאה להיות רופאה יחידה בכל מצפה רמון, היא התרשלה בכך שמסרה את חייהם ובריאותם של כל מבוטחיה שם לרופאה צעירה חסרת כל נסיון שבמשך חמש שנים לפני כן לא היה לה כל מנע עם מקצוע הרפואה. בית המשפט הטיל על קופת החולים גם אחריות ישירה, בשל כך שהציבה את הרופאה לתפקידה במצפה רמון. רפואהתביעות רשלנות רפואיתרשלנות