רשלנות רפואית בפרדסיה | עוֹרך דין רונן פרידמן

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית בפרדסיה ?

נפגעתם מרשלנות רפואית בפרדסיה ? למרבית הצער בישראל מוגשות מדי שנה תביעות רשלנות רפואית רבות כנגד שירותי הרפואה בפרדסיה. ##למי פונים ?## במקרה שמתעורר חשד שנגרם לכם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית לאחר קבלת טיפול רפואי בפרדסיה, מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרפואיים בהקדם האפשרי ולפנות לקבלת ייעוץ אצל עורך דין מומחה בתחום. פיצויים עקב רשלנות רפואית בפרדסיה יכולים להגיע למיליוני שקלים !

בכל מקרה שבו קיים חשש שנגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית מצד נותני שירות רפואי בפרדסיה, ייתכן שאתם זכאים לקבל פיצויים בשויי מיליוני שקלים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בהקדם האפשרי על מנת לבדוק האם האם הנזק אכן מצדיק פיצוי כספי. בשלב הראשון עורך הדין יבחן את סיכויי התביעה כנגד הצוות הרפואי שביצע את הבדיקות והטיפולים והמוסד הרפואי שבו נעשו.

 

איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ?

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומאמינים כי ##הפלטפורמה המשפטית המתקדמת## שבנינו עבורכם באתר היא זו שתעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה. לרשימת הפוסטים המלאה - 🔍 עורך דין רשלנות רפואית פרדסיה במסגרת הסקירה המשפטית באתר תוכלו לקבל הצצה לעולם תביעות הרשלנות הרפואית המתנהל בבתי המשפט בישראל ולהתרשם בעצמכם כיצד מתנהל ההליך מתחילתו ועד סופו בכל סוגי הרשלנות וכך תוכלו לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

רשלנות רפואית בפרדסיה - סקירה משפטית:

##(1) תביעת רשלנות רפואית נגד בית חולים בריאות הנפש פרדסיה## בת.א 14107-01 הוגשה תביעה נגד בית החולים לבריאות הנפש פרדסיה. התובעים טענו כי בזמן שהמנוחה הגיע לאשפוז ביקש הבעל מהסגל הרפואי בבית החולים כי ישגיחו עליה אך למרות זאת היא לא טופלה כראוי, לא קיבלה את ההשגחה הראויה, ורשלנות הסגל גרמה למותה. לביסוס הרשלנות הרפואית תמכו עורכי דין התובעים את כתב תביעתם בחוות דעת מומחה רפואי שלפיה שיקול דעתו של הצוות הרפואי בהוראת האישפוז של המנוחה היה לקוי ורשלני ולא עמד בציפיות הנדרשות. ##(2) רשלנות רפואית בפרדסיה - תביעה נגד מרפאת שיניים## בת.א 33797-01-17‏ ‏ הוגשה תביעת רשלנות רפואית אשר במסגרתה תובעת טענה כי טיפולי שיניים שעברה במרפאת שיניים בפרדסיה בוצעו לכאורה ברשלנות וגרמו לה לנזקים והיא דרשה מבית המשפט לפסוק לה פיצוי כספי. לנוכח הפער בין חוות הדעת המומחים הרפואיים של הצדדים בית המשפט מינה מומחה רפואי מטעמו על מנת להכריע בתביעה. ##(3) פיצוי על התאמת דיור בפרדסיה בעקבות רשלנות רפואית## בת.א 35323-06-11‏ ‏ התובעים, טענו כי הרופא עמית התרשל בניהול מעקב ההריון בכך שלא הפנה את האם למעקב במרפאה להריון בסיכון גבוה ולא ביצע את הבדיקות המתחייבות בהריון בסיכון. כמו כן, נטען כי הרופא טעה בהערכות המשקל שביצע ולא איבחן שאחת התאומות לא התפתחה כלל ולא הפנה את האם לבדיקות המתחייבות. במסגרת חישוב הפיצויים נטען על ידי עורכי הדין כי הנזק שנגרם כתוצאה מהרשלנות הינו פיגור בגדילה התוך רחמית. לצורך התאמת הדיור הוגשה חוות דעת לפיה בית המשפחה בפרדסיה, אינו מתאים לצרכי התובעת ויש לבצע בו התאמות בניה. ##(4) מסמך אשפוז בבית חולים בפרדסיה כראיה בתביעת רשלנות רפואית## בת.א 44172-11-13‏ ‏התובע טען לרשלנות רפואית של רופא המשפחה, בכך שנמנע מלשלוח אותו לבדיקת סי.טי. הנתבעת טענה שאין ראיות רפואיות לתנאים הנדרשים לקביעת רשלנות רפואית וכי אין חוות דעת לפניה נדרש היה להפנות את התובע לבדיקת סי.טי קודם לכן. בחקירתה הנגדית של הרופאה על ידי עורך דין, התברר כי המסמך היחיד שעמד לנגד עיניה היה מסמך האשפוז בבית חולים פרדסיה. ##(5) טענת בעיית שתיה במסגרת תביעת רשלנות רפואית בזמן אשפוז בפרדסיה## בת.א 58094-01-14‏ ‏הוגשה תביעת רשלנות רפואית נגד מדינת ישראל כמפעילת המרכז לבריאות הנפש ונגד שירותי בריאות כללית. התובעים טענו טענות בדבר טיפול רפואי רשלני, הימנעות מקיום בירור רפואי ראוי בנוגע למצבו של המנוח, העסקת צוות רפואי לא מיומן, ביצוע פעולות שלא על פי אמות מידה רפואיות מקובלות וסבירות וניהול רשומה רפואית באופן חסר. בית המשפט ציין כי התצהיר שהוגש מטעם הנתבעים מנוסח כך שיעורר רושם שלמנוח היתה בעיית שתיה שהתחילה עוד לפני אשפוזו של אביב בבית חולים פרדסיה. כמו כן, בתוספת אנמנזה נרשם בכתב יד: כי ידוע שהמנוח היה "שותה פסיכוגני" ובהמשך נרשם כי בפרדסיה רושם להידרדרות הכרתית, שתייה אקססיבית לפי דברי הרופא. רפואהתביעות רשלנות רפואיתרשלנות